Топ продаж
Подарунок


Принтер А4 Canon i-SENSYS LBP6030B (8468B042AA) + 2 картриджі Canon 725
20 738 ₴
- Готово до відправки
- Код: 255860
+380 (93) 601-60-42
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Замов та отримай подарунокВи заощаджуєте 199 ₴
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Принтер А4 Canon i-SENSYS LBP6030B (8468B042AA) + 2 картриджі Canon 725»
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Компактний та недорогий лазерний принтер для монохромного друку чудово підходить для дому чи невеликого офісу. Безшумність роботи у поєднанні з високою надійністю та енергоефективністю доповнює швидкість та високу якість друку. Монохромний лазерний принтер, який не займає багато місця Розроблений для зручного розміщення на столі, цей швидкий, компактний та доступний принтер для монохромного друку чудово підходить для дому та невеликого офісу. До стильного та компактного дизайну в чорному кольорі додано знімну кришку лотка, а габарити не перевищують 364 x 249 x 199 мм (Ш x Г x В). Швидка та продуктивна робота Технологія швидкого друку першого роздруківки Canon дозволяє моделі i-SENSYS LBP6030B негайно розпочати роботу після виходу зі сну. Час виведення першого відбитка становить лише 7.8 секунд, а швидкість професійного лазерного друку – 18 стор/хв. Отже, немає потреби чекати, доки надрукуються важливі документи. Винятково точний лазерний друк Технологія автоматичного покращення зображення Automatic Image Refinement забезпечує високоякісний та чіткий друк тексту та детальну графіку з роздільною здатністю друку до 2400 х 600 пікселів/дюйм. Canon спеціально розробили тонер MS (Magnetic Spherical) для забезпечення найкращих результатів на кожній сторінці друку. Ефективне використання енергії Завдяки технології термозакріплення, розробленої компанією Canon, цей енергоефективний принтер використовує лише 0.8 Вт в режимі сну і практично не вимагає часу на прогрів. Зручний вимикач на передній панелі дозволяє легко вимкнути принтер, заощадити електроенергію та зменшити вплив на довкілля. Безшумна робота У компанії Canon розроблений механізм, завдяки якому i-SENSYS LBP6030B працює безшумно в режимі очікування та виключно тихо під час роботи. Отже, ви можете зосередитися на роботі і не відволікатися. Багатофункціональний картридж Універсальний картридж забезпечує роботу без необхідності технічного обслуговування та водночас високу якість друку. Оригінальний лазерний картридж Canon, що містить тонер, барабан та елементи чищення, можна легко замінити за кілька секунд.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Canon |
| Тип пристрою | Принтер |
| Тип принтера | Лазерний |
| Кольоровість друку | Чорно-біла |
| Клас пристрою | Персональний |
| Формат паперу | А4 |
| Метод друку | Лазерна |
| Кількість кольорів | 1 |
| Швидкість ч/б друку (A4) | 18 ст./хв |
| Інтерфейси | USB |
| Потужність | 450 Вт |
| Колір корпусу | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип витратного матеріалу | Тонер-картридж |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 364 мм |
| Висота | 249 мм |
| Глибина | 199 мм |
| Вага | 5 кг |
| Основні | |
| Тип витратних матеріалів | Лазерний картридж |
| Сумісність із брендом | Canon |
| Користувальницькі характеристики | |
| Форм-фактор | Стаціонарний |
| Bluetooth | немає |
| Wi-Fi | немає |
| Дисплей | без дисплея |
| Габарити (ШхВхГ) | 364x249x199 мм |
| USB | є |
| Ethernet | немає |
| Швидкість чорно-білого друку | 18 стор/хв |
| Комплект постачання | БФП, 2 картриджі Canon 725 |
| Швидкість копіювання | - |
| Сумісні картриджі | Canon 725 |
| Швидкість кольорового друку | немає |
| Інші поверхні друку | конверті |
| Ресурс чорно-білого картриджа у комплекті | 1600 стор |
| Роздільна здатність сканера оптична | - |
| Технологія друку | лазерна |
| Формат | А4+ |
| Енергоспоживання | 450 Вт |
| Живлення від акумулятора | немає |
| Щільність паперу | 60-163 г/м2 |
| NFC | немає |
| Рекомендована кількість сторінок на місяць | немає даних |
| Роздільна здатність друку | 600 х 600 dpi |
| Підтримка AirPrint | немає |
| Обсяг друку на місяць | 5000 стор |
| Роздільна здатність при копіюванні | - |
| Друк без полів | немає |
| Друк із мобільних пристроїв | немає |
| Швидкість сканування | - |
| Підтримка ОС | Linux / Windows / Mac OS / Server |
| Друк із Cloud | немає |
| Друк із USB-накопичувачів | немає |
| Друк із карток пам'яті | немає |
| Вбудований СБПЧ | відсутній |
| Підтримка СНБЧ | немає |
| Сенсорний дисплей | Немає |
| Зміна масштабу при скануванні | - |
| Друк | монохромний |
| Автоматичний двосторонній друк | немає |
| Тип сканера | немає |
| Факс | немає |
| Тип визнання | |
| Монохромний лазерний принтер Canon i-SENSYS LBP6030B + 2 картриджі Canon 725 — компактна надійність для дому та офісу | Монохромний лазерний принтер Canon i-SENSYS LBP6030B + 2 картриджі Canon 725 — компактна надійність для дому та офісу |
- Ціна: 20 738 ₴











