Топ продаж
Подарунок


Багатофункціональний пристрій А4 кол. Epson EcoTank L3200 (C11CJ69401)
19 398 ₴
- Готово до відправки
- Код: 452733
+380 (93) 601-60-42
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Замов та отримай подарунокВи заощаджуєте 199 ₴
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Багатофункціональний пристрій А4 кол. Epson EcoTank L3200 (C11CJ69401)»
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Epson L3200 – це МФУ 3 – в - 1 (принтер, сканер та копір), нового покоління з фронтальними ємностями для поповнення чорнила, чорнильними контейнерами з вбудованим клапаном від випадкового проливання та вдосконаленою системою заправки «Key Lock». "Key Lock" - унікальна система безпомилкової заправки чорнила Процес поповнення чорнильних ємностей став ще зручнішим — контейнери різних кольорів мають різну форму носика для заправки, що підходить лише до одного заправного отвору за принципом ключа із замком. Чорнильні контейнери нового покоління оснащені спеціальним вбудованим клапаном, що захищає від випадкового проливання. При установці контейнера в отвір для заправки клапан відкривається, і чорнило починає надходити в систему друку. Як тільки ви виймаєте контейнер із заправного отвору — клапан закривається, і чорнило залишається всередині, навіть якщо контейнер перевернутий. Чорнило в комплекті Ресурс стартового набору контейнерів, ч/б. сторінок – 3600. Ресурс стартового набору контейнерів, кольорових сторінок – 6500.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Epson |
| Тип пристрою | БФП |
| Тип принтера | Струменевий |
| Тип сканеру | Планшетний |
| Кольоровість друку | Кольорова |
| Клас пристрою | Персональний |
| Кількість кольорів | 4 |
| Швидкість ч/б друку (A4) | 33 ст./хв |
| Швидкість кольорового друку (A4) | 15 ст./хв |
| Інтерфейси | USB |
| Потужність | 12 Вт |
| Колір корпусу | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Роздільна здатність друку | |
| Максимальна роздільна здатність ч/б друку по Х | 5760 dpi |
| Максимальна роздільна здатність ч/б друку У | 1440 dpi |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 375 мм |
| Висота | 179 мм |
| Глибина | 347 мм |
| Вага | 3.9 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Форм-фактор | Стаціонарний |
| Bluetooth | немає |
| Wi-Fi | немає |
| Дисплей | без дисплея |
| Габарити (ШхВхГ) | 375х179х347 мм |
| USB | є |
| Ethernet | немає |
| Формат паперу | A4, A5, A6 |
| Швидкість чорно-білого друку | 33 стор/хв |
| Комплект постачання | БФП, 4 пляшки по 65 мл кольорового чорнила, компакт-диск з ПЗ та документацією, кабель живлення, інструкція, гарантійний талон |
| Швидкість копіювання | 8 стор/хв |
| Сумісні картриджі | C13T00S14A, C13T00S24A, C13T00S44A, C13T00S34A, C13T00S64A |
| Швидкість кольорового друку | 15 стор/хв |
| Інші поверхні друку | глянцевий папір, конверти, фотопапір |
| Ресурс чорно-білого картриджа у комплекті | 3600 стор |
| Роздільна здатність сканера оптична | 1200 х 2400 dpi |
| Технологія друку | струменева |
| Формат | А4+ |
| Енергоспоживання | 12 Вт |
| Живлення від акумулятора | немає |
| Щільність паперу | 64-256 г/м2 |
| NFC | немає |
| Рекомендована кількість сторінок на місяць | немає даних |
| Роздільна здатність друку | 5760 х 1440 dpi |
| Підтримка AirPrint | немає |
| Обсяг друку на місяць | немає даних |
| Роздільна здатність при копіюванні | 600 х 1200 dpi |
| Друк без полів | є |
| Друк із мобільних пристроїв | немає |
| Швидкість сканування | 6 зобр/хв |
| Підтримка ОС | Windows/Mac OS |
| Друк із Cloud | немає |
| Друк із USB-накопичувачів | немає |
| Друк із карток пам'яті | немає |
| Вбудований СБПЧ | відсутній |
| Підтримка СНБЧ | немає |
| Сенсорний дисплей | Немає |
| Зміна масштабу при скануванні | 25 – 400% |
| Друк | кольоровий |
| Автоматичний двосторонній друк | немає |
| Факс | немає |
| Тип визнання | |
| Багатофункціональний пристрій A4 Epson EcoTank L3200 — економний принтер, сканер і копір в одному | Багатофункціональний пристрій A4 Epson EcoTank L3200 — економний принтер, сканер і копір в одному |
- Ціна: 19 398 ₴




